Par mums

 

 

Mūsu stāsts

Kā viss sākās…

      Šobrīd mēs esam restorāns Rīgas centrā, Pētersalas ielā 1B, bet patiesībā viss sākās nelielās, šaurās Vecrīgas telpās Peldu ielā, kur savas gaitas sākām kā Fat Pumpkin 2015. gadā. Gadu vēlāk jau pārvācāmies uz nedaudz lielākām telpām Vecrīgas sirdī, Grēcinieku ielā un pavadījām tur trīs gadus, kad izlēmām turpināt augt un nonācām vēl plašākās un zaļākās telpās Pētersalas ielā 1B, kur atrodamies jau kā Green Pumpkin.

     Mūs vada mīlestība pret visām dzīvajām būtnēm, vēlme būt zaļiem, kā arī dabai un dzīvniekiem draudzīgiem. Koncentrējamies uz garda, pārsteidzoša un dažāda augu valsts ēdiena gatavošanu un esam vieta, kur mierīgā, patīkamā atmosfērā variet baudīt vegāniskas uzkodas, pamatēdienus, burgerus un dažādus desertus, kā arī bezalkoholiskos un alkoholiskos atspirdzinošos dzērienus.

  Nākot ciemos, droši variet līdzi ņemt arī savus četrkājainos draugus.

Misija

Gatavot gardu vegānisku ēdienu, iepazīstinot un pārsteidzot klientus ar augu valsts ēdienu daudzveidību un garšu buķeti.

Vīzija

Attīstīties un augt kopā ar savu komandu, nodrošinot Green Pumpkin augu valsts restorānus visās Eiropas lielākajās pilsētās.

Vērtības

  • Zaļa domāšana
  • Dzīvnieku labklājība
  • Spēcīga komanda
  • Rūpīgs darbs
  • Attīstība un mainīgums
  • Vegānisms

Balvas & atzinība

Mūsu burgeri novērtēti, kā 27. labākie Eiropā pēc Big7travel topa.

Ko mēs piedāvājam

Pusdienu piedāvājumus

Katru darba dienu mūsu restorānā, Pētersalas ielā 1B, piedāvājam dažādus, gardus pusdienu piedāvājumus. Zupa, pamatēdiens un deserts tikai 5,50 Eur. 

Svaigas izejvielas

Lai ēdiens būtu garšīgāks un veselīgāks, prioritāte ir izmantot dabīgus vietējos produktus.

Gardi ēdieni

Pārsteigsim jūs ar garšīgiem, interesantiem augu valsts ēdieniem un lauzīsim stereotipus par vegāniska ēdiena vienveidību.

Radoši pavāri

Lepojamies ar saviem talantīgajiem un radošajiem pavāriem, kas ik dienu nāk klajā ar jaunām, gardām receptēm.

Komanda

Esam stipra, vienota komanda, kas kopā ģenerē idejas un kopā attīstās. Personāls vienmēr sagaidīs ar platu smaidu un vēlmi iepriecināt.

Līdzņemšana

Mūsu ēdienus iespējams pasūtīt arī WOLT un Bolt aplikācijās, kā arī līdzņemšanai, zvanot pa tālruni 64907070. Tāpat piedāvājām arī banketu rīkošanu.

Atsauksmes

Ko par mums saka

“Best dining experience in Riga”

The rosti was excellent and had a very rich taste. Its vegetables were nicely seasoned with soy sauce. The dish had an exceptional presentation.

Happy Cow

“Superb”

The food was amazing! They only serve vegan food but I strongly suggest you to try this even if you’re not vegan. “

Tripadvisor

“Friendly staff”

We are not vegans but decided to go there because of the various gluten free products they offer. Delicious burgers and friendly staff, plus they were playing my favorite vintage music! Bravi 😉

Facebook

“Yummy”

Yummy. A very well priced restaurant. Great design and friendly staff. I would come here again. Delicious.

Google

Mūsu darba laiki

PIRMDIENA - SVĒTDIENA
12:00 - 22:00

Sazinieties ar mums

Neesiet kautrīgi! Uzdodiet mums jautājumus!

+371 64907070